Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH DOLNOŚLĄSKIE SPOTKANIA PISARZY Z MŁODYMI CZYTELNIKAMI

Akcja „Z książką na walizkach” została wymyślona w 2004 r. przez Wojciecha Karwackiego, ówczesnego dyrektora Wydawnictwa Ossolineum. Ideą projektu jest dotarcie z książką i jej twórcą do najodleglejszych zakątków Dolnego Śląska. Jest on realizowany zawsze na przełomie maja i czerwca.

Pisarze spotkają się z dziećmi i młodzieżą w wyznaczonych miejscowościach, a tam w czytelniach, domach kultury, w klasach i na boiskach szkolnych, w salach teatralnych, na miejskich i wiejskich placach, w parkach … na specjalnych festynach, jarmarkach, koncertach… będą rozmawiać o książkach, czytaniu i często o życiu.

SPOTKANIE Z PANIĄ KALINĄ JERZYKOWSKĄ ODBĘDZIE SIĘ DNIA 07.06.2013r. O GODZ. 9.00 W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W DUSZNIKACH ZDROJU

ZAPRASZAMY !!!